Дон Карлос (kastaneda) wrote,
Дон Карлос
kastaneda

Кто о чём, а вшивый — о бане

Taxer: Кассовые аппараты не нужно применять предпринимателям, которые получают доход в безналичной форме, в том числе и тем, которые занимаются внешнеэкономической деятельностью.

Форум DOU: …можно с уверенностью утверждать, что ФЛП — плательщики единого налога 2 и 3 группы, осуществляющие расчеты исключительно в безналичной форме, не обязаны использовать РРО.

Оптимистично.
А теперь заслушаем начальника транспортного цеха.

Раз: Застосування РРО фізичними особами

Два: Фіскальна служба надала роз’яснення щодо застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Метою змін до Кодексу та Закону №265 є вдосконалення механізму їх застосування та запобігання можливим порушенням з боку суб'єктів господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за товари (послуги).

Основною зміною є те, що відповідно до пункту 296.10 Кодексу платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи - підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО).

У всіх інших випадках платники єдиного податку фізичні особи-підприємці другої і третьої груп зобов'язані застосовувати РРО.

Три: Щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій при продажу (наданні) товарів (послуг) через мережу Інтернет

Законом України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265) визначено правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Дія його поширюється на усіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

ДФС заявляет о своей позиции однозначно, loud and clear: если вы ФО-П третьей группы и продаёте свои услуги через безналичные расчёты, то вам следует использовать РРО.

[^].: comment count unavailable коментарів :: Прокоментувати
Subscribe
Comments for this post were disabled by the author