Дон Карлос (kastaneda) wrote,
Дон Карлос
kastaneda

Так нельзя

Служба безпеки України на території Харківської області перекрила канал фінансування терористів «ДНР».

Готівка для потреб бойовиків знімалася через Фонд гарантування вкладів. Гроші знаходилися на депозитах в українських банках та належали або терористам, або їхнім родичам. Надалі кошти використовувалися для фінансування диверсійних актів.

Співробітники СБ України затримали мешканця Харкова під час здійснення за завданням представника терористичної організації т.зв. «МГБ ДНР» такої оборудки. Зловмисник намагався зняти у відділенні одного з банків 44 тисячі гривень за довіреністю, виданою у непідконтрольній українській владі Макіївці. Як встановила СБУ, за час своєї злочинної діяльності агент терористів встиг зняти з рахунків близько 140 тисяч гривень.
[^] [^]

Пиздец какой.

Финансирует террористов не Малофеев, не Сурков и не Ахметов. «Канал финансирования», по мнению СБУ — это чьи-то сбережения. В лопнувших банках, судя по упоминанию ФГВФЛ. Неимоверные суммы в 44 и 140 тысяч гривень! В сумме хватит на полтора выстрела Града.

А главное, что эти довольно скромные сбережения принадлежали родственникам террористов, о чём Служба Брелков Украины совершенно не стесняется писать.

[^].: comment count unavailable коментарів :: Прокоментувати
Tags: wtf
Subscribe
Comments for this post were disabled by the author